odkazy » stvořeno mnou
lokomotivy.euweb.cz : Lokomotivy
junak.euweb.cz : Junák Křtiny
klubovna.euweb.cz : Klubovna hoří!
odkazy » MHD Brno
dpmb.cz : DPMB Brno a.s.
idsjmk.cz : IDS Jihomoravského kraje
bmhd.cz : vše o brněnské MHD
mujweb.cz/www/trolejbusy : trolejbusy
tramvajklub.hyperlink.cz : Tramvajklub
doprava.vhd.cz : katalog MHD v ČR
web & foto
Michal Uhler - Doktor
W3C : xhtml 1.0
W3C : css 2
: počítadlo
Mozilla Firefox
přehled starších aktualizací
2006-12-12 : TRAMVAJ : GALERIE MHD BRNO
S růstem počtu snímků bylo nutné navýšit kapacitu webového prostoru výměnou za horní reklamní lištu, tak snad to zkousnete. Současně bych se rád ospravedlnil (čte to vůbec někdo?), ale dnešní aktualizace bude zřejmě na delší čas poslední. Ne že by došly fotky, to ne, ale vzhledem k změnám v mém pracovním životě, budu teď pobývat mimo domovské město bez počítače a bez možnosti připojení k internetu.
 
2006-12-12 : galerie
Tentokráte poněkud rozsáhlejší přírůstek galerie - 33 snímků tramvají T3 různých modifikací, včetně soupravy s vlekem (i úplně první trojče) a cvičné tramvaje ev.č. 4101 "šmirglschule", jejíž dny na tomto světě se již krátí.
 
2006-11-21 : galerie
Kachny, kachny, kachny,... jen a pouze tramvaje typu KT8D5.
 
2006-10-31 : galerie
Dnešní aktualizace jest poskládána jen a pouze z historických vozidel - trolejbusu 9Tr a několika typů starých tramvají, včetně parní tramvaje Caroline. Místa focení: ulice Brna, vozovna Medlánky a depozitář Technického muzea v Líšni, který byl díky spolku Yore na jeden den zpřístupněn veřejnosti (i s doprovodným programem).
 
2006-09-29 : galerie
Tramvaje, tramvaje, tramvaje... K2, K3RN a Anitry.
 
2006-08-05 : galerie
Čte to vůbec někdo? I když návštěvnost není nikterak závratná, na tramvajové stránky jsem nezanevřel, tudíž případný náhodný návštěvníku můžeš shlédnout novou porci tramvajových snímků. Něco málo Aniter, té trojek (včetně trojčete) a Kačen. Časem, až počítadlo návštěv připočte nějakou tu další desítku, vywebím i ká dvojky a pár autobusů.
 
2006-06-04 : galerie
Tento víkend byl zasvěcen Dopravní nosatlgii. Ulice Brna patřily veteránům - tramvajovým, trolejbusovým (jen v sobotu), autobusovým i automobilovým. Počasí sice stálo za starou belu, jen v neděli odpoledne vysvitlo Slunce, ale i tak jsem fotil a fotil a fotil. No, dobrá, až tak moc ne, jen fotil. A to hlavně tramvaje. Výsledek shlédněte v dnešní aktualizaci.
 
2006-05-20 : galerie + bonus: video
Hola, hola! Během zevčerejškanadnešní Muzejní noci měla parní tramvaj Caroline premiéru před veřejností. Její pouť směřovala z Moravského náměstí od kostela sv. Tomáše k Technickému muzeu v Králově Poli a zpět. A tak tomu mělo býti stále dokola, každou hodinu v celou od Tomáška. Želbohu, čtvrtý okruh již nedokončila. Umřela. Shlédněte tedy několikero snímků z prvního a druhého kola. Plus nějakou tu šalinku a autobus - i jeden historický. A jako bonus krátké video s Karolínkou v hlavní roli.
 
2006-05-01 : galerie
Po více než-li půl roce dočkaly se stránky TRAMVAJ aktualizace. Inu, přes zimu jsem moc nefotil, nebyl čas, tudíž nebylo čím aktualizovat. Snad jen jednotlivými kousky náhodně nafocenými či něčím z archivu. Ale dnes nastal den D. Den, kdy se vlastní silou vracela parní tramvaj Caroline po opravě z dílen depa ČD Brno dolní do vozovny Medlánky. I osedlal jsem svého jednostopého oře s 32 rychlostmi a jal se fotit. Část z toho, co se zachytilo v paměťové kartě, máte možnost shlédnout v dnešní aktualizaci.
 
2005-09-20 : galerie, tapety na monitor
Pár obrázků šalin ze srpna a převoz parní tramvaje Caroline do dílen depa ČD Brno dolní - na Mendlovo náměstí za T3R.EV ev.č. 1560, odtud na Poříčí za odtahovým vozidlem Liaz ze slatinských garáží a do depa za lokomotivou T 478.1001. No a několik snímků je i monitorově tapetové velikosti, čili 1024x768 px.
 
2005-08-08 : galerie » tramvaje : tapety na monitor
Tož ode dneška si můžete vytunit plochu monitoru tramvajovými šotobrázky z ateliéru Doktor...
 
2005-08-08 : galerie » autobusy & trolejbusy : tapety na monitor
... a kdyby se vám tramvaje nelíbily, zkuste si vybrat mezi trolejbusy a autobusy.
 
2005-08-01 : zrození stránek
První srpnový den L.P. 2005 jest dnem zrodu (dalších) webových stránek o MHD v městě Brně. V Doktorově internetovém hromadně-dopravním koutku k shlédnutí šotogalerie a návěstní soustava DPMB. Ač jsem stránky připravoval s pečlivostí sobě vlastní, chybička se může vždy objevit. Narazíte-li tedy na nějakou chybu, ať už faktickou, gramatickou či překlep, nefunkční odkaz či poškozený snímek v galerii, dejte mi, prosím, vědět. Sjednám nápravu, viník bude odhalen a potrestán. Kontakt možný via e-mail M131@email.cz či návštěvní knihu. Stejně tak se ozvěte, budete-li chtít vywebit odkaz na své stránky, pakliže má jejich obsah co dočinění s MHD v Brně. Toť ode mne pro tuto chvíli vše. Příjemně strávený čas na TRAMVAJI přeji a na závěr - sekce tapety na monitor 1024x768 opravdu nefungují. Zatím.
 

WebZdarma.cz